KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916189
nr 1291 6189
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 33x25 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:29:21
100 kr
150 kr
200 kr